צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
ברוכים הבאים לבדולינה – מתחם אירועים ברעננה ל-150 עד 400 מוזמנים. ועכשיו, אחרי שעברנו על הפרטים "היבשים", נשתף אתכם בהשראה למקום. אולי כבר ניחשתם שמדובר בבאדולינה של גבי ניצן: סיפור על ממלכה דמיונית, בה חובתם היחידה של התושבים היא להיות מאושרים. הספר סחף אחריו רבים בזכות האופטימיות שלו, ואנחנו החלטנו לתת לפנטזיה מקום במציאות. יצרנו עבורכם עולם קסום, שבו פשוט חוגגים אהבה ונושמים אושר ממש כמו תושבי ממלכת באדולינה. רק נשאר לתת לציטוטים הנפלאים מהספר להתוות לנו את הדרך...
 
"אנחנו באים לעולם הזה בלי כלום"
 
ממש ככה הסיפור שלנו התחיל: חלל ריק שהיינו צריכים למלא. בשלב הזה נתנו לדמיון שלנו לעבוד שעות נוספות. לא רק שחשבנו מחוץ לקופסה, העפנו את הקופסה לכל הרוחות. תהינו מה יעשה לכם טוב, מה יעשה לאורחים שלכם פרפרים בבטן, ולא זזנו מזה מילימטר. התוצאה? מתחם אירועים במסווה של גלריה לאומנות.

פיזרנו שלל פריטי נוי ואספנות יוצאי דופן ברחבי החלל, ולא ממש תדעו לאן כדאי להביט קודם. מזל שיש לכם את כל הזמן שבעולם לחקור את המקום, כי העיצוב כולו, מהקירות עד התאורות, יגרה לכם את העין. פעם אורבני, פעם טבעי, אבל תמיד מרתק.
 
"תוכנית היא קו ישר. רצון הוא גל."
 
אנחנו בבדולינה לא עובדים לפי תוכניות ידועות מראש, סקיצות ממוחזרות או רעיונות שעבר זמנם. נהפוך הוא. הרבה יותר כיף לנו להיסחף אחרי הרצונות שלכם, בועטים ככל שיהיו, גם בנוגע לעיצוב וגם בנוגע לאוכל. אז אם הפנטזיות שלכם הן גל, תנו לנו גלשן! ככה כולם יוצאים מורווחים: אתם מקבלים פתרון לכל רעיון, האורחים נהנים מחוויה שווה ואנחנו זוכים לטוויסט בעלילה בכל פעם מחדש.
 
"מילים הן חפצים... שנועדו להקל לנו את החיים"
 
יש בזה משהו, ובגלל זה אין לנו צורך להכביר במילים. בואו לראות בעצמכם איך המילים שלנו מתורגמות למציאות בשטח. איך המחמאות על העיצוב הנפלא והפרגונים לשף הם הרבה מעבר לצירופי אותיות. ביקור בבדולינה גם בטוח יקל על החיים שלכם, כי תמצאו שפתאום קל יותר לקבל החלטה: פה מתחתנים!
 
אם גם אתם מאמינים שתמיד "מוטב להיות בריא ושמח", כמו תושבי הממלכה הקסומה, בדולינה הוא המקום בשבילכם. בואו לבקר: 053-5983983.
 
 
 
בדולינה